„W rzeczywistości niczego nie mogę Ci dać, bo wszystko w sobie zawierasz. Jesteś doskonały i kompletny, taki jaki jesteś. Zdarza się jednak, że utożsamiasz się z myślami i wierzysz, że coś Cię ogranicza. Mogę  Ci wówczas towarzyszyć, gdy rozpoznajesz iluzje umysłu, z którymi się utożsamiasz,  rozstajesz się z nimi i doświadczasz swojej rzeczywistej natury. Odpowiadam na zawołania Życia. Jeżeli mogę być w czymś pomocna – Jestem.”  Ewa Biel

sesje indywidualne:

  

Uzdrawianie przeszłości  

 

W trakcie sesji  uwalniamy głęboko zablokowane emocje – ślady traum i dziedziczonych wzorców. Osoba biorąca udział w sesji jest  aktywnym uczestnikiem procesu rozpoznawania i uwalniania schematów i wzorców, z którymi jest utożsamiona i które odczuwa jako ograniczenie, cierpienie, czy bezradność. Do uczestniczenia w sesji nie jest konieczna znajomość historii wcześniejszych pokoleń. Nie istotna jest opowieść, a momenty, w których powstało „zablokowanie”, a te  podczas sesji pojawiają się samoistnie. 

 

W trakcie sesji  zajmujemy się:

 

dziedziczone wzorce rodowe

traumy z dzieciństwa 

ograniczające przekonania

relacje z członkami rodziny i partnerami

emocje: lęk, gniew, żal

a także wszystko co wynika z potrzeby chwili.

 

Wgląd w siebie

 

Tematem sesji jest  osadzenie w chwili obecnej, doświadczanie tu i teraz, wgląd w siebie poza wszelkimi ograniczeniami w przestrzeni Ciszy, badanie Kim jestem?

 

Często obydwie sesje są łączone. W przestrzeni energii czas nie istnieje. Wszystko dzieje się w tu i teraz. Ból z przeszłości odczuwany jest teraz. Uzdrowienie przeszłości  dzieje się w teraz. Obecność w teraz jest niezbędna do doświadczenia życia bez uwarunkowań i ograniczeń. 

 

Sesje odbywają się bez żadnego schematu. Najważniejsza jest osoba, biorąca udział w sesji i jej potrzeby. Czasem potrzebne jest uzdrowienie przeszłości, czasem rozmowa,  czasem cisza i kontakt ze sobą,  a czasem uzdrawiający oddech. 

Cena sesji: pierwsza sesja 3-4 godz - 300 zł. Kolejne: 2 godz. - 200 zł.

 

Zapraszam także na sesje przez Skypea. 

 

warsztat:

 

Cud obecności  

 

Co się w nas zdarza,  gdy przenosimy uwagę ze świata zewnętrznego na  wewnętrzny? Co dzieje się, gdy zamiast analizować, stajemy się świadomi procesów myślowych? Co zmienia się w życiu, gdy przestajemy wierzyć w myśli,  zostawiamy  oczekiwania, wyobrażenia, poddajemy się temu, co Życie przynosi  i zaczynamy  być. 

 

Świadoma obecność – to otwarcie na wszystko, co się pojawia. Nie jest to koncentracja, a stan bycia, obserwacji, w której  rodzą się wszelkie zjawiska: myśli, obrazy uczucia, doznania. Postrzeganie bez analizy, komentarza, oceny. Niepodążanie za niczym. Pozwolenie by wszystko się pojawiało. Przychodziło i odchodziło. 

Skłonnością umysłu jest widzieć myśli, analizować je i tworzyć historie. Być za albo przeciw. Co chwilę zmieniać opcje. Świadoma obecność – to przyzwolenie by myśli były, ale nie musimy poświęcać im uwagi. Przenosimy ją z  myśli i emocji na stan obecności. Najczęściej utożsamiamy się z myślami i emocjami, nie dostrzegając , że istniejemy ponad nimi. Praktykowanie przenoszenia uwagi, bycia świadomie obecnym – daje możliwość wyjścia z kręgu utożsamień i doświadczania siebie jako nieuwarunkowanego istnienia. Równocześnie jest to możliwość spotkania się ze sobą i zobaczenia siebie, swojego życia z szerszej perspektywy, a także rozpoznanie mechanizmów, które wpływają na nasze  myślenie, emocje i postrzeganie świata.

 

Na spotkaniu medytacja ciszy połączona jest z  ćwiczeniami świadomego oddechu, ćwiczeniami  integrującymi nasze emocje oraz medytacją serca w ruchu,  podczas której otwieramy się na  siebie i świat

 

W programie: 

nawiązanie kontaktu z ciałem

budzenie samoświadomości 

umiejętność świadomego oddechu

wyciszanie oddechem myśli i emocji

zmniejszenie chaosu myślowego 

rozwiązywanie problemów z poziomu serca

rozstanie się z tym co  bolesne z przeszłości (np.odpuszczenie żalu)

budowanie spokoju w codziennym życiu

świadome doświadczenia chwili obecnej

poszerzenie rozumienia: kim jestem

 

Informacje i zapisy: Ewa Biel

tel: 506 149 996, ewabiel@interia.pl

 

Przynieście ze sobą wygodne ubranie i obuwie.

 

 

spotkania:

                                 

Spotkanie z Ciszą, sercem i ruchem

 

Dwie godziny, które  wspólnie spędzimy  przeznaczone  są na wgląd w siebie,   medytację ciszy,  świadomy oddech,  świadome doświadczanie chwili obecnej; poszerzenie rozumienia: kim jestem. Wgląd w siebie połączony jest z medytacją serca w ruchu i systemem ćwiczeń, podczas których w łagodny sposób uwalniane są zablokowane emocje, uzdrawiana przeszłość, a ciało pozbywa się napięć.

System ćwiczeń ruchowych powstał w oparciu o wieloletnią praktykę uwalniania zablokowanych emocji przy pomocy energii serca, a także praktykowanie różnych form ruchu. Ćwiczenia inspirowane są m.innymi Magicznymi Krokami Carlosa Castanedy. 

 

informacje: tel. 506 149 996

e-mail: ewabiel@interia.pl

sesje, spotkania i warsztaty